Seo Nedir ? Site Seo Ayarları Nasıl Yapılır ?

Seo ismini “Search Engine Optimization” İngilizce cümlesinin baş harflerinden alır. Türkçesi; “Arama Motoru Optimizasyonu” dur. İnternet ziyaretçilerin arama motorlarında ( Google, Yahoo, Yandex, Bing, MSN vb. ) sitenizin içeriği ve konusu ile alakalı bir bilgiye ulaşmak istediklerinde, belirli kriterler gözetilerek arama motorlarında bir sitenin bulunur hale gelmesi için, bir site içi optimizasyonudur. Genelikle “SEO” denilerek kısaltılır. Site nasıl kurulur?

Örneğin; Sitenizi Kurdunuz…

Ya sonrası!!!

Mersin Hosting Firmaları ve Hosting Satış Sitesi – 0546 898 999 2

WebTasarım Fiyatları Ve WebTasarım Paketleri – 0546 898 99 92

Sitenizin Organik Ziyaretçilere İhtiyacı Var Mı?

Ziyaretçiler Sitenize Nasıl Ulaşacak?

Sadece Site Kurmak Yetiyor Mu?

Yada bir ziyaretçi arama motorlarında sitenin içeriği ile ilgili bir anahtar kelime girdiğinde senin siten kaçıncı sayfada görünür? Maalesef her kategori için milyonlarca web siteleri mevcut! Malumunuz! Ne yazık-ki, İnternet ziyaretçilerin girdikleri her bir anahtar kelime için, birinci sayfada sadece 10 adet site görünebiliyor. İkinci sayfada da sadece 10 site görünebiliyor iken, devamında da milyonlarca site birinci veya ikinci sayfada görünemiyor. Başarılı ve profesyonel bir Site nasıl kurulur?

Sadece sitemizin ziyaretçileri için özenle hazırladığımız bu paha biçilmez kaliteli ve profesyonel web sitesi açma ve kurma ücretsiz eğitim rehberine devam etmek için ;

Seo Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız